logo

Copyright ©2021 AliBaba Academy

ADRES KAYIDI OLMAYAN YABANCILARIN DIKKATINE!!

ADRES KAYIDI OLMAYAN YA DA ADRESINI GÜNCELLEMEYEN YABANCILARIN DIKKATINE;

Göç idaresinin yeni duyurusuna göre: Başkanlığımızca yapılan adres güncellemeleri çalışmaları çerçevesinde; adres bilginize ilave olarak tescil yaptırmanız gerekmekte olup 20 iş günü içerisinde bulunduğunuz ilin il göç idaresi müdürlüğüne başvurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ikamet izniniz iptal edilecektir.

Tesçil için gereken belgeler;

Boş Adrese Adres Bildirimi için; Yabancı adına düzenlenmiş tapu veya usulüne uygun düzenlenmiş (noter onaylı) kira sözleşmesi ile birlikte elektrik/su/doğalgaz/sabit telefon faturası gibi bizzat adrese tesis edilen belgelerden biri istenir.

Birlikte Oturma Gerekçeli Adres Bildirimi için; Bildirim sahibinin, hâlihazırda o adreste oturan kişi ile birlikte il göç idaresi müdürlüğüne müracaat ederek muvafakatle adres bildiriminde bulunması gerekir. Muvafakat veren kişiden adres kayıt sitemine kayıtlı olduğuna dair belge ve elektrik/su/doğalgaz/sabit telefon faturası gibi bizzat adrese tesis edilen belgelerden biri istenir.

DUYURU ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

ALİBABA ACADEMEMY olarak; Sizlere Devlet  Üniversitelerinin başvurularına ve Özel Üniversitelere yerleşmenize yardımcı olacağız.

TELEFONLARIMIZ

+90 552 825 85 85 

+90 552 547 01 93

Mail Adresimiz

info@alibabaacademy.com

MERKEZ OFİS ADRESİMİZ

ADRES: MOLLA GÜRANİ MAHALLESİ TURGUT ÖZAL MİLLET CADDESİ NO:48/15 FATİH / İSTANBUL

Paylaş:

Etiketler:

Yorumlar
Yorum Yapın